E-mail vereniging:
info@vvhaaglanden.nl

Voorzitter
Rob Velders
voorzitter@vvhaaglanden.nl 
06 23935939

Secretaris
vacature

Penningmeester
Kim Fleurkens
penningmeester@vvhaaglanden.nl
06 51623472

Algemeen Bestuurslid:
Stef Dreierink
stefdreierink@gmail.com

Bestuurslid Jeugd
Mike Vroom
mike@multimike.nl
06 53326813

PR& Communicatie
Marjolein van den Dries
communicatie@vvhaaglanden.nl
06-19878297

Jeugdzaken
Anouk Bakker
jeugdcommissie@vvhaaglanden.nl
Jeugdcoördinator / Jeugdcommissie

Coördinator recreanten
Dries Hes
recreanten@vvhaaglanden.nl
079-3614542

Minivolleybal/Cool Moves Volley (CMV)
Linda Luining en Tanja Akesson
cmv.vvhaaglanden@gmail.com

Volleybalspeeltuin
Sanne Ros en Annique de Waard
volleybalspeeltuin@vvhaaglanden.nl

 

Ledenadministratie
Marjolein Mensink
e-mail: secretariaat@vvhaaglanden.nl

Wedstrijdsecretariaat
Job Teurlinx
e-mail: secretariaat@vvhaaglanden.nl

Scheidsrechterscoördinator
Rob Velders (ad-interim)

Indeling officialbeurten
Arianne van de Wetering  en Kim Fleurkens

Technische Commissie
tc@vvhaaglanden.nl
Danielle Berk, Jantsje Mol, Pasquale Pronk

Jeugdcommissie
jeugdcommissie@vvhaaglanden.nl
Lars Daniëls, Jorien van Silfhout,
Manouk Klunder van Gijen, Mike Vroom en Anouk Bakker

Websitecommissie
webmaster@vvhaaglanden.nl
Pim Verzijl – webmaster
Daniël Tiemens – webmaster

Vertrouwenspersoon
Ilonka Novák en Hendrik Sytema. Klik hier voor alle informatie.